Şikayetini geri çekmeyen sevgilisinin köpeğini 5. kattan attı

Şikayetini geri çekmeyen sevgilisinin köpeğini 5. kattan attı

Ankara’da darp ettiği sevgilisinin köpeğini 5. kattan aşağı attı, o anlar kameraya yansıdı

ANKARA – Ankara’nın Keçiören ilçesinde kendisi hakkındaki şikayetini geri çekmek istemeyen sevgilisini darp eden adam, evde bulunan 6 yaşındaki köpeği 5. kattan aşağı attı. O anlar saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay, dün öğlen saatlerinde Ankara’nın Keçiören ilçesi Atapark mahallesinde meydana geldi. Sabah saatlerinde Kader Topçu’nun yaşadığı eve gelen eski sevgili Selman T., kendisi hakkında şikayetçi olan Topçu ile şikayetini geri çekmesi için tartışmaya başladı. Bu isteği geri çevrilen Selman T., tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından önce Kader Topçu’yu darp etti. Daha sonra ise evdeki eşyaları kırıp döken öfkeli adam hızını alamayarak, Topçu’nun 6 yaşındaki Pekinez cinsi köpeğini yaklaşık 35 metre yükseklikteki 5. Katta bulunan evin balkonundan aşağıya atarak ölümüne sebep oldu. O anlar binanın güvenlik kameralarına an be an yansıdı.

“Ya seni öldürürüm ya da sevdiklerine zarar veririm”

Köpeği ölen Kader Topçu, “Ayın 2’sinde beni darp ettiği için Selman T. hakkında şikayetçi olmuştum. Dün sabah saatlerinde evime geldi. Şikayetini geri alacak mısın? dedi. Bende olumsuz yanıt verince saat 11.00 sıralarında beni darp etti ve evi dağıttı. Daha sonra köpeğime tekme attığını gördüm. Bana, ‘Ya şikayetini geri alırsın ya seni öldürürüm ya da sevdiklerine zarar veririm’ dedi. Ben şok içerisindeyken köpeğimi aldığını ve balkondan attığını gördüm” dedi.

“Daha önce de apartman boşluğuna atmıştı”

Sevgilisi Selman T.’nin daha önce de köpeğini binanın apartman boşluğuna attığını belirterek, “Sabah köpeği dışarıya çıkarırken apartman boşluğuna attı ve köpeğimin dişleri kırıldı” dedi.

Komşular da köpeğin düştüğünü gördü

Kader Topçu’nun yan binasında oturan komşusu Sevgi Çiftçi ise “Bir ses geliyordu. Dışarı çıktık. Baktık ses oradan geliyor. Adam mavi bir şey bağladı köpeğe. Köpeği attı. Önce köpek mi çocuk mu çıkaramadım. Ses geldi ama. Baktım köpek yerde kıvranıyor, hemen suyu alıp koştum ve ağızına su verdim. Kader abla bağırdı ‘ köpeğim yaşıyor mu?’ diye. Gelemiyordu çünkü ayakları titriyordu. Evet yaşıyor dedim. Kucağına alarak apartmana çıktı. Köpek buradan giderken yaşıyordu” dedi.

Güvenlik kameralarına yansıdı

Selman T.’nin olaydan sonra evden koşarak kaçması ve köpeğin düştüğü anlar apartmanlarda bulunan güvenlik kameralarına saniye saniye kaydedildi.

Kaynak: İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir