Aksaray’da aracı soyulan ve bisikleti çalınan kişi, bu kez de motosikletini hırsızlara kaptırdı


Coğlaki Mahallesi Kurtuluş Caddesi üzerinde bulunan Kalyon Apartmanı’nında yaşayan Erdem T. (30), işyerinden iftar için evine geldikten sonra apartman altındaki garaja motosikletini park etti.

MOTOSİKLETİN ÇALINDIĞIN FARK ETTİLER

İftardan sonra garajdan sesler duyan Furkan Can S. (23) kuzeni olan Erdem T.’ye haber verdi. Garaja indiklerinde motosikletin çalındığını fark eden kuzenler durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi.

POLİS KAMERA KAYITLARINI İNCELİYOR

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri apartman ve garaj içerisinde inceleme yaptı. 2 hırsızın otoparkta el feneri ile gezmesi ve kapıyı açması ise apartmanın güvenlik kamerasınca kaydedildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

3. KEZ HIRSIZLIK MAĞDURU OLDU

Motosikleti çalınan Erdem T., “Akşam saatlerinde iftar için eve geldiğimde motorumu her zamanki gibi yerine bıraktım. Evde yemek yiyordum. Kuzenim bana aşağıdan sesler geldiğini söyledi. Aşağıya geldiğimizde motorun olmadığını fark ettik. Güvenlik kamerasından 2 şahsın motoru çaldığını fark ettik. Bu 1. değil, 2. değil, 3. değil. Aracımdaki setim götürüldü, bisikletim çalındı, motosikletim çalındı” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir