PENDİK’TE ESKİ ORTAĞINI KREDİ BORCUNU ÖDEMEDİĞİ İÇİN ÖLDÜRMÜŞ

PENDİK’te bir otomobilin içinde öldürülmüş olarak bulunan Hidayet Gülümser(31)’in cinayet zanlısı olarak eski iş ortağı Hacı D.(30) gözaltına alındı. Suçunu itiraf eden Hacı D’nin.,  iş yeri açarken aldıkları kredinin kendi payına düşen kısmını ödemediği için arkadaşını öldürdüğünü söylediği öğrenildi.

CESET OTOMOBİLİN İÇİNDE BULUNMUŞTU

Pendik, Güzel Yalı mahallesinde 14 Kasım 2020 tarihinde meydana gelen olayda, sokak üzerinde park halindeki bir otomobilden gelen silah sesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri aracın içinde bir cesetle karşılaşmışlardı. Yapılan incelemede cesedin Hidayet Gülümser’e ait olduğu, bu kişinin daha önceden 2 kez polis tarafından gözaltına alındığı tespit edilmişti.

CİNAYETİN FAİLİ ESKİ ORTAĞI ÇIKTI

SUÇUNU İTİRAF ETTİPoliste yapılan sorgusunda suçunu itiraf eden Hacı D.’nin “Kredi borcunun 150 bin liralık kısmı ona aitti. Ancak bir türlü ödemiyordu. Defalarca ona ödemesi için söyledim. Son buluşmamızda kesinlikle borcunu ödemeyeceğini söyleyince kendimi kaybettim.” dediği öğrenildi

TUTUKLANDIAsayiş Şube Müdürlüğünde yapılan sorgusunun ardından Anadolu Adalet sarayına gönderilen Hacı D. çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Görüntü dökümü: ——————–Şüphelilerin sevki

-Arşiv

– İstanbul

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir